OGŁOSZNIA DUSZPASTERSKIE NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

22 czerwca 2024

1.    Dziś XII Niedziela okresu zwykłego. Po Mszy świętej o 17:00 nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2.    W tygodniu Msze w kościele parafialnym o godz. 9:00. Msze święte o godz. 17:00 (od poniedziałku do piątku) odprawiamy w kościele NSPJ. Po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. 

3.    W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta z okazji imienin ks. Proboszcza Pawła i ks. Wikariusza Pawła o godz. 17:00 w kościele parafialnym. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych kapłanów.

4.    Porządek wakacyjny (od 1 lipca do końca sierpnia): Msze święte w niedziele będą celebrowane normalnie (o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00). W Górnym Karpaczu w kaplicy Msza święta o godz. 9:00. Msze święte w tygodniu o godz. 9:00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa i o godz. 19:00 w kościele parafialnym.

5.    We wtorek o godz. 15:00 zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie na plebanii.

6.    Wspomnienia świętych w tym tygodniu: w poniedziałek – Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela, czwartek – wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, piątek – wspomnienie św. Ireneusza, a w sobotę – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

7.    Polecamy prasę katolicką – tygodniki „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone na stoliku przy wejściu do kościoła.

8.    Czerwiec to miesiąc poświęcony Jezusowemu Sercu. Drogich parafian i wszystkich gości przybyłych do Karpacza powierzamy Bożemu Sercu i życzymy obfitości Bożych łask!