OGŁOSZENIA NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1.    Dziś 14 Niedziela okresu zwykłego. To także pierwsza niedziela miesiąca. O 16:45 zmiana tajemnic żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, które potrwa do godz. 19:00.

2.    W naszej Parafii gościmy brata MACIEJA ZINKIEWICZA, kapucyna, Dyrektora Kapucyńskiego Wydawnictwa SERAFIN i redaktora Głosu Ojca Pio. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa i wybrania sobie wartościowej książki na lato.

3.    Porządek wakacyjny od 1 lipca do końca sierpnia:
Msze św. w niedziele odprawiamy o godz.: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Górnym Karpaczu w kaplicy Msza św. o 9:00.
W tygodniu o 9:00 w kościele Serca Pana Jezusa i o 19:00 w parafialnym.

4.    W środę Msza św. o 19:00 z nabożeństwem do MB Nieustającej Pomocy.

5.    Zapowiedzi przedślubne: ALEKSANDER BOKIEJ i BARBARA BUSZIKOWSKA oraz MATEUSZ CYGANEK i PATRYCJA KWIATKOWSKA. 

6.    Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – św. Jana z Dukli, czwartek – święto, św. Benedykta, opata, Patrona Europy, piątek – św. Brunona z Kwerfurtu, sobota – świętych Andrzeja i Benedykta.

7.    Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”. Czasopisma znajdują się na stoliku przy wejściu do naszej świątyni.

8.    Wszystkim wypoczywającym w Karpaczu życzymy udanego pobytu, odpoczynku, pięknej pogody i Bożego błogosławieństwa.