OGŁOSZENIA NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

8 czerwca 2024

1.    10 Niedziela okresu zwykłego. Po Mszy o 17:00 nabożeństwo czerwcowe.

2.    Porządek Mszy św. w tygodniu: w kościele parafialnym o 9:00, natomiast o godz. 17:00 odprawiamy (od poniedziałku do piątku) w kościele NSPJ, a po Mszy nabożeństwo czerwcowe ku czci Serca Jezusowego. W sobotę i niedzielę nabożeństwo czerwcowe po Mszy o 17:00.

3.    15 czerwca przypada 2 rocznica poświęcenia pomnika bł. Ks. Jerzego Popiełuszki przy kościele Serca Pana Jezusa.

4.    Wspomnienia świętych w tym tygodniu: wtorek – św. Barnaby, Apostoła, czwartek – św. Antoniego, piątek – bł. Michała Kozala.

5.    Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych.

6.    Zbieramy ofiary na remont podłogi w kościele Serca Jezusowego. Ofiary można składać do skrzynki obok obrazu Matki Bożej. Dziękujemy za każdy dar serca.

7.    Polecamy prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego, wyłożoną na stoliku przy wejściu do kościoła.

8.    Wszystkim naszym parafianom i gościom wypoczywającym w Karpaczu, życzymy głębokich łask płynących, Serca Jezusowego.