OGŁOSZENIA NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

10 lutego 2024

1.    Dziś VI Niedziela okresu zwykłego. Rozpoczynamy 57. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. 11 dzień lutego to Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ludziach chorych. Po Mszy św. o 12:00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

2.    Porządek Mszy świętych w tygodniu o 9:00 i 17:00. 

3.    Przed nami Wielki Post. Środa Popielcowa jest obowiązującym dniem pokuty, który należy zachować przez wstrzemięźliwość i post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7:00, 9:00, 17:00 i 19:00. Zachęcamy do podjęcia postanowień wielkopostnych. 

4.    Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w każdy piątek o 9:30 i 17:30 (po Mszy św.). Natomiast Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę po Mszy o 17:00. Za udział w nabożeństwach Wielkiego Postu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5.    Za tydzień to już I Niedziela Wielkiego Postu!

6.    Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

7.    Wszystkim pragniemy życzyć błogosławionej niedzieli i dobrego przygotowania do wejścia w czas Wielkiego Postu. Niech dobry Bóg nam błogosławi!