OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

1.    IV Niedziela Wielkiego Postu to Niedziela LAETARE – Radości. Po Mszy o 12:00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych. A po Mszy o 17:00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

2.    Msze święte w tygodniu sprawujemy o 9:00 i 17:00.

3.    W środę o 17:00 Msza św. połączona z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy. Polecamy w niej wszystkie intencje składane przed obrazem Maryi, tu w naszej świątyni.

4.    Obok obrazu Matki Bożej znajduje się skrzynka na Jałmużnę Postną. Pamiętajmy o gestach miłosierdzia w tym szczególnym czasie Wielkiego Postu.

5.    W zakrystii można nabyć świece CARITAS na wielkanocny stół jako dar pomocy dla ludzi w potrzebie. Mała świeca kosztuje 10 zł a duża 20 zł.

6.    W piątek Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – rano o 9:30 i wieczorem o 17:30. Bardzo serdecznie zachęcamy do przeżywania tych nabożeństw wielkopostnych.

7.    Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Przy wyjściu z kościoła na stoliku wyłożone są tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.

8.    W dzisiejszą niedzielę, która przypomina nam piękną postawę człowieka, jaką jest radość, tej radości życzymy wszystkim na twarzy i w sercu. Niech dobry Bóg nam błogosławi.