OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

13 kwietnia 2024

1.    Przeżywamy dziś 3. Niedzielę Radości Paschalnej. Dziś po Mszy o 12:00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

2.    Zbliża się czas MISJI ŚWIĘTYCH! Naszych drogich Parafian prosimy o zabranie ze sobą folderów informujących o MISJACH PARAFIALNYCH. Poczujmy się nie tylko zaproszeni, ale też zanieśmy zaproszenie do naszych bliskich, rodzin, sąsiadów. Niech to będzie prawdziwy czas łaski, nawrócenia i Bożego działania. Polecamy ten czas modlitwie!

3.    Przypominamy, że Msze święte w tygodniu celebrujemy o godz. 9:00 i 17:00.

4.    Zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie w piątek o godz. 17:45 w salce. Pamiętajcie zabrać ze sobą materiały „Katecheza 4”.

5.    Za tydzień po Mszy o 12:00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii świętej.

6.    Przy wyjściu z kościoła po lewej stronie na stoliku znajduje się prasa katolicka: „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny” – zachęcamy do ich nabywania i lektury.

7.    W zakrystii, kancelarii parafialnej oraz na naszej stronie internetowej można zamawiać Msze święte w intencjach bliskich zarówno żyjących (z okazji urodzin, imienin, rocznic przyjęcia sakramentów świętych, dziękczynne i o potrzebne łaski) jak i za zmarłych (z rodziny, krewnych, przyjaciół i znajomych) oraz Msze święte gregoriańskie. Sprawowana Msza święta jest największym darem, jaki człowiek może postarać się dla bliźniego, a jako osoby wierzące pamiętamy, że Eucharystia jest najmilszą Bogu modlitwą, ponieważ jest to ofiara samego Chrystusa, w której uczestniczymy.

8.    Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.