OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ ADWENTU

16 grudnia 2023

1.    Dziś III Niedziela ADWENTU – niedziela radości. Z radością serca oczekujmy Świąt Narodzenia Pańskiego. W III tygodniu Adwentu trwają też Kwartalne dni o życie chrześcijańskie rodzin.

2.    ZAPRASZAMY na RORATY.  Msze roratnie odprawiamy codziennie, od poniedziałku do piątku, o godz. 17:00.

3.    OPŁATKI na wigilijny stół znajdują się przy ołtarzu Serca Pana Jezusa. Dobrowolną ofiarę można złożyć do skrzynki. Ostatnie świece Caritas są do nabycia w zakrystii.

4.    W ostatnim tygodniu Adwentu, w dniach 20-22.12 (od środy do piątku) zapraszamy na rekolekcje Adwentowe. Każdego dnia chcemy jako kapłani podzielić się słowem Bożym oraz służyć w konfesjonale, by godnie przygotować się na Święta Bożego Narodzenia.  Okazje do spowiedzi w tych dniach od 16:30 a o 17:00 Msze św. z nauka rekolekcyjną. Prze te 3 dni nie będzie Mszy o 7:00!

5.    Przekazujemy zaproszenia na kolędę, którą chcemy rozpocząć po Nowym Roku! Jak w minionym roku chcemy spotkać się w tymi, którzy pragną nas gościć w swoich domach. Będziemy bardzo wdzięczni na dar spotkania. Prosimy o wypełnienie kartek i oddanie ich do końca roku wrzucając do skrzyneczki przy figurze Serca Pana Jezusa lub na tacę.

6.    Za tydzień 4 Niedziela Adwentu, która wypada w niedzielę. Msze św. będą o 7:30, 9:00, 10:30 i 12:00. To dzień WIGILII! Wieczorem Pasterki o godz. 22:00 i 24:00 w kościele parafialnym. Nie będzie Pasterki w kaplicy w Górnym Karpaczu – Msze będą tam o 9:00 w 24, 25 i 26.12!

7.    Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.

8.    Bożej radości życzymy wszystkim na dziś i cały czas przygotowania nas na Święta Bożego Narodzenia.