OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

4 listopada 2023
  1. Przeżywamy dziś 31. Niedzielę okresu w ciągu roku. Dziś o godz. 16:45 zmiana tajemnic Żywego Różańca, a z racji I niedzieli listopada po Mszy świętej o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00.
  2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej po wieczornych Mszach świętych. Plan modlitwy jest wywieszony w gablocie i znajduje się także na naszej stronie internetowej. W dalszym ciągu można składać na tacę lub do skrzyni kartki wypominkowe.
  3. Zapraszamy kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania na spotkanie formacyjne w piątek (10 XI) o godz. 18:00 do salki katechetycznej.
  4. Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w niedzielę (12 XI) po Mszy świętej o godz. 12:00.
  5. W naszej diecezji w dniach od 11 do 18 listopada br. będą peregrynowały relikwie św. Rodziny Ulmów Józefa i Wiktorii z Dziećmi. W związku z tym zapraszamy do uczestniczenia w powitaniu relikwii i Mszy świętej w Bazylice św. Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze w niedzielę (12 XI) o godz. 18:00. Szczegółowy plan peregrynacji podamy w przyszłą niedzielę.
  6. Przy wyjściu z kościoła po lewej stronie na stoliku znajduje się prasa katolicka: „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny” – zachęcamy do ich nabywania i lektury. „Niedziela” przybliża nam osobę + Wandy Półtawskiej i jej życie. „Gość niedzielny” w temacie numeru pochyla się nad zagadnieniem istnienia uniwersytetu i w artykule zastanawia się nad tym, dlaczego na wielkich i znanych uczelniach mogą być wydziały teologiczne, a w naszych ten temat wywołuje ideologiczne zacietrzewienie.
  7. Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.