OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

15 czerwca 2024

1.    Dziś 11 niedziela zwykła. Dziś po Mszy o 17:00 Msza w nabożeństwo czerwcowe z litanią do Serca Pana Jezusa.

2.    Porządek nabożeństw w czerwcu: o 9:00 Msze w kościele parafialnym, a o godz. 17:00 Msze odprawiamy (od poniedziałku do piątku) w kościele NSPJ. Po Mszy nabożeństwo czerwcowe z litanią do Serca Jezusowego.

3.    Zapraszamy na Pielgrzymkę do Legnicy do Sanktuarium św. Jacka na spotkanie grup związanych z Apostolstwem Margaretka. Wyjazd w sobotę 22 czerwca o godz. 8:30. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii.

4.    W piątek o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli do wspólnej modlitwy pełnej wdzięczności Bogu za otrzymane łaski w kolejnym roku szkolnym. O 18:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

5.    Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych!

6.    Wspomnienia świętych: poniedziałek – św. brata Alberta Chmielowskiego, piątek – św. Alozjego Gonzagi.

7.    Polecamy prasę katolicką: Niedzielę i Gościa niedzielnego wyłożoną na stoliku przy wejściu do kościoła.

8.    Wszystkim naszym parafianom i gościom wypoczywającym w Karpaczu, życzymy otwartości serc na miłość płynącą z Serca Jezusa. Dzieciom radosnego wyczekiwania rozpoczęcia wakacji.