OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V TYDZIEŃ RADOŚCI PASCHALNEJ

27 kwietnia 2024

1.    Dziś V Niedziela Wielkanocna.

2.    Przed nami od 12 do 19 maja MISJE Święte! Poprowadzi je o. Piotr Paradowski, franciszkanin. Dla przypomnienia to on opowiadał nam o męczennikach z Pariacoto. Tym, którzy jeszcze nie mają folderów informacyjnych prosimy o ich zabrnie. Znajdują się przy obrazie MB. Prosimy o modlitwę o dobre owoce tego czasu!

3.    Od środy zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. codziennie o 17:00po nich Msza święta. W dniu 1 maja 2024 roku o godz. 11:00 Msza święta Odpustowa ku czci św. Józefa Robotnika w Parafii w Ścięgnach.

4.    W czwartek przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej! To także pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania. Msze święte o 9:00 i 17:00.

5.    W piątek 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski! To również Święto Konstytucji 3 Maja i naszej ulicy. Msze święte w tym dniu o 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i ostatnia o 17:00!

6.    W sobotę o godz. 8:00 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Z racji pierwszej soboty miesiąca odwiedziny chorych.

7.    Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o 17:00 nabożeństwo majowe i adoracja do Mszy św. o 19:00.

8. W tym tygodniu kancelaria parafialna nieczynna.

9.    Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy, środa – św. Józefa Robotnika, czwartek – św. Atanazego, piątek – uroczystość NMP Królowej Polski, sobota – św. Floriana. 

10.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoliku przy wejściu do kościoła znajdują się czasopisma: Niedziela i Gość Niedzielny.