OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszy o 17:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które serdecznie zapraszamy!
  2. W tygodniu odprawiamy Msze święte o godz. 9:00 i 17:00.
  3. Kancelaria czynna we środy i piątki od godz. 18:00 do 18:30. W ważnych sprawach, szczególnie pogrzebów, zawsze po Mszy świętej.
  4. We wtorek Uroczystość św. Józefa, patrona naszej Diecezji. W środę o 17:00 Msza święta z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy, w której ofiarujemy Bogu wszystkie intencje składane w naszej świątyni.
  5. Obok obrazu Matki Bożej znajduje się skrzynka na Jałmużnę Postną. Pamiętajmy o gestach miłosierdzia w tym szczególnym czasie Wielkiego Postu.
  6. W zakrystii można nabyć świece CARITAS na wielkanocny stół jako dar pomocy dla ludzi w potrzebie. Mała kosztuje 10 duża 20 zł.
  7. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej po Mszach świętych, czyli o godz. 9:30 i 17:30.
  8. Zakończyliśmy odnowienie zakrystii, gdzie położyliśmy nowe panele i pomalowaliśmy ściany. Czekamy jeszcze na nowe firanki i zasłony. A w pomieszczeniu za zakrystią, bardzo popękały nam ściany! Po wielu latach od wykonania rozbudowy nie było tam wykonywanych prac. Bardzo dziękujemy ojcu księdza Pawła, naszego wikariusza, za wielki trud pracy oraz panu Krzysztofowi za wykonanie owej podłogi.
  9. Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Zachęcamy do przyniesienia gałązek palmowych.
  10. Polecamy tygodniki: „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  11. Na kolejne dni Wielkiego Postu niech dobry Bóg nam błogosławi.