OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1.    Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wpatrujmy się z Jezusem w cel naszej ziemskiej pielgrzymki i prośmy Boga o Jego łaski na nasze codzienne drogi życia. 

2.    ROZPOCZYNAMY MISJE ŚWIĘTE! Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Franciszkanina, Ojca PIOTRA PARADOWSKIEGO, który poprowadzi nas przez te święte dni. Bardzo serdecznie go witamy. Życzymy mu światła Ducha Świętego i potrzebnych łask na te dni! Niech te dni od Wniebowstąpienia do Zesłania Duch Świętego będą czasem szczególnego Bożego działania!

3.    PLAN MISJI jest na folderach, a na bieżąco ojciec misjonarz będzie nas informował o szczegółach. Msze święte w tygodniu podczas Misji będą o 9:00 i 17:00. Misyjne spotkanie dla młodzieży w poniedziałek o 20:00, a dla dzieci we wtorek o 16:00 (w poniedziałek o 16:00 próba w kościele).

4.    Za tydzień zakończenie misji w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczysta Msza święta o godz. 12:00. Po niej też spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

5.    Natomiast dzień później 20 maja, w poniedziałek, o godz. 18:00 zapraszamy na Nabożeństwo Ekumeniczne. Tym razem wspólnie modlić się będziemy w Świątyni Wang.  Nabożeństwo poprowadzi pastor Edwin Pech. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6.    Wspomnienia świętych w tym tygodniu: wtorek – św. Macieja, Apostoła, czwartek – św. Andrzeja Boboli, męczennika i Patrona Polski.

7.    Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.

8.     Niech dzisiejszy dzień będzie zapatrzeniem się w niebo. Błogosławionej niedzieli wszystkim życzymy, a szczególnie głębokich owoców Misji Świętych.