OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY

30 grudnia 2023

1.    Ostatni dzień roku to Niedziela Świętej Rodziny! Módlmy się gorąco za nasze rodziny, by były silne wiarą i miłością. Oddajmy je Jezusowi, Maryi i Józefowi. Niech uczą nas mądrości życia, wychowania i podążania drogą wiary do Boga! Po Mszy świętej o 17:00 nabożeństwo dziękczynno-błagalne z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Nie będzie Mszy świętej o 19:00!

2.    W dniu 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte o godz.: 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Górnym Karpaczu o 16:00!

3.    Msze święte w tygodniu do 5 stycznia odprawiamy o 9:00 i 17:00.

4.    W środę Msza święta o 17:00 wraz z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.    W dniu 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Po Mszy świętej o godz. 12:00 zapraszamy na Orszak Trzech Króli. Tradycyjnie udamy się z procesją po naszym deptaku ze wspólnym śpiewem kolęd. Zapraszamy wszystkich do udziału!

6.    Już dziś ZAPRASZAMY NA KONCERT KOLĘD i wspólne kolędowanie, w wykonaniu Zespołu „BŁOGOsfera” z Wrocławia. Koncert odbędzie się w naszej parafii 13 stycznia o godz. 18:00. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

7.    Przypominamy, aby te osoby i rodziny, które pragną nas gościć po kolędzie, wypełniły i oddały zaproszenia na wizytę duszpasterską. Naszych parafian odwiedzimy po następnej niedzieli. W Uroczystość Trzech Króli podamy plan odwiedzin.