OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

20 stycznia 2024
  1. Przeżywamy dziś 3. Niedzielę okresu w ciągu roku. To od 2020 roku Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy, by wypełnić ten tydzień w sposób szczególny lub bardziej obfity lekturą Pisma Świętego. Dziś przypada także Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. W naszych modlitwach pamiętajmy o nich.
  2. Przypominamy, że Msze święte poranne w dni powszednie do końca stycznia celebrować będziemy o godz. 9:00.
  3. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Adama Bogusza ze Lwowa, pallotyna, który przez niedzielę głosi Słowo Boże. Po Mszy świętej przy wyjściu z kościoła można porozmawiać z księdzem Adamem i wesprzeć jego prace duszpasterską poprzez złożenie ofiary.
  4. Przy wyjściu z kościoła po lewej stronie na stoliku znajduje się prasa katolicka: „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny” – zachęcamy do ich nabywania i lektury.
  5. Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, szczególnie dzieciom, które rozpoczęły ferie zimowe.