OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

3 marca 2024 roku

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. W minioną niedzielę prowadziliśmy zbiórkę do puszek na Działalność Misyjną Kościoła. Zebraliśmy 2000 zł i za wszelkie ofiary składamy serdeczne: „Bóg zapłać!”.
  2. Zapraszamy w Wielkim Poście na nabożeństwa pasyjne: Droga krzyżowa w piątki o 9:30 i 17:30, a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:45.
  3. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie formacyjne w piątek po Mszy świętej i Drodze krzyżowej w salce pod kościołem. Pamiętajcie zabrać ze sobą materiały z katechezy 3.
  4. W niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę świętą o godz. 12:00. Po Mszy świętej katecheza.
  5. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej – Gość niedzielny i Niedziela znajdują się na stoliku po lewej stronie przy wyjściu z kościoła.
  6. Życzymy błogosławionego tygodnia.