OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

13 stycznia 2024
  1. Przeżywamy dziś 2. Niedzielę okresu w ciągu roku. Msze święte poranne w dni powszednie do końca stycznia celebrować będziemy o godz. 9:00.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim naszym parafianom, którzy przyjęli nas w swoich domach podczas odwiedzin duszpasterskich w tym roku. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  3. Za tydzień w niedzielę (21 I) będziemy gościć ks. Adama Bogusza ze Lwowa. Będzie głosił słowo Boże i zbierał na pomoc w jego duszpasterskiej pracy.
  4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Francji – „Najstarszej córki Kościoła” w terminie od 6 do 18 maja 2024 r. Koszt za osobę to 4 800 zł. Więcej informacji i zapisy u pana Andrzeja Kredkowskiego pod numerem telefonu 607 982 427.
  5. Przy wyjściu z kościoła po lewej stronie na stoliku znajduje się prasa katolicka: „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny” – zachęcamy do ich nabywania i lektury.
  6. Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, szczególnie dzieciom, które rozpoczęły ferie zimowe.