OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

9 grudnia 2023
  1. Przeżywamy dziś Dzień modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Z tej racji w naszej parafii po każdej Mszy świętej odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
  2. Dziś po Mszy o 12:00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych! Przymiarka strojów komunijnych została zaplanowana na 13 grudnia br. po Mszy świętej wieczornej salce pod kościołem.
  3. Pobłogosławione opłatki na stół wigilijny znajdują się przy ołtarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dobrowolną ofiarę można złożyć do skrzynki.
  4. Tradycyjnie na Święta Narodzenia Pańskiego rozprowadzane są świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom CARITAS. Świece małe kosztują 10 zł, a duże 20 zł. Możemy je nabyć w zakrystii.
  6. Zapraszamy osoby starsze, samotne na wspólną WIGILIĘ do Nowej Królowej Karkonoszy, która odbędzie się w dniu 15 grudnia br. o 12:00. Do końca dzisiejszego dnia prosimy o zgłaszanie się osób w zakrystii, byśmy wiedzieli, ile przygotować miejsc na wieczerzę.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  8. Zachęcamy do zamawiania intencji w pilnych potrzebach, za naszych bliskich o potrzebne łaski, a także polecając zmarłych prosząc o dar Bożego miłosierdzia. Na naszej stronie internetowej można także zamawiać intencję ONLINE.
  9. Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia a przede wszystkich owocnego czasu przygotowania w tym czasie adwentowego oczekiwania.