Ogłoszenia duszpasterskie – 22.10.2023 r.

XXIX Niedziela zwykła – 22.10.2023 r.

  1. Obchodzimy dziś tzw. Niedzielę Misyjną ustanowioną w 1926 roku przez papieża Piusa XI jako dzień solidarności modlitewnej i materialnej misyjnego dzieła Kościoła. Ofiary składane na tacę we wszystkich parafiach świata tworzą Fundusz Solidarnościowy Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary. Z tych środków utrzymywane są osoby pracujące na terenach misyjnych. Gościmy Zespół Muzyczny z Zbrucza na Ukrainie. Mamy okazję wesprzeć ich finansowo w ich trudnej sytuacji. Bóg zapłać za każdy drobiazg.
  2. Tydzień temu zbieraliśmy ofiary na Fundacje „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Przekazaliśmy 3500 zł. Z serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  3. Różaniec codziennie o godz. 17:00 od poniedziałku do piątku, po nim Msza św. W sobotę i niedziele natomiast modlimy się na różańcu po Mszy o 17:00.
  4. Zbliża się 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7:30, 9:00, 10:30, na cmentarzu o godz. 12:00 i popołudniu w kościele o 17:00. Nie będzie Mszy o 19:00! W Górnym Karpaczu Msza o 9:00.
  5. 2 listopada – DZIEŃ ZADUSZNY. Msze święte o 7:00, 9:00 i 17:00.
  6. W kościele są rozłożone kartki wypominkowe. Prosimy o ich wypisanie i wrzucenie do skrzynki na wypominki przy obrazie Matki Bożej. Modlitwy wypominkowe rozpoczniemy od 3 listopada po Mszy św. o godz. 17:00. Plan modlitw wywieszony jest w gablotce i przy wejściu do kościoła.
  7. Ze wspomnień świętych w tym tygodniu, w sobotę święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa niedzielnego” znajdującej się na stoliku przy wejściu do kościoła.
  9. Za tydzień ogłoszenie Konkursu Różańcowego na Mszy o godz. 12:00.
  • Dziś liczymy wiernych w kościele dla celów statystycznych.
Podziel się: