Ogłoszenia duszpasterskie – 15.10.2023 r.

XXVIII Niedziela zwykła – 15.10.2023 r.

 1. Dziś Niedziela 28 Niedziela okresu zwykłego. Po Mszy o 17:00 modlitwa różańcowa.
 2. W całej Polsce przeżywamy NIEDZIELĘ PAPIESKĄ i zbieramy dziś ofiary dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin na Fundacje „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Z serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
 3. Możemy również poczęstować się „papieską kremówką” – to dar na Katolicką Szkołę św. Pankracego z Jeleniej Górze. Zachęcamy do tych słodkości i wsparcia tej szkoły.
 4. Różaniec codziennie o godz. 17:00 od poniedziałku do piątku, po nim Msza św. W sobotę i niedziele natomiast modlimy się na różańcu po Mszy o 17:00.
 5. 10 to wspomnienie ks. Jerzego Popiełuszki! W tym dniu zapraszamy na różaniec i Msze św. do kościoła NSPJ.
 6. 10 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania na spotkanie formacyjne o godz. 18:00 w salce katechetycznej.
 7. Ze Starego Sącza otrzymaliśmy propozycje wyjazdu na 3 dni na zwiedzanie tamtej ziemi. Dotyczy to osób po 60-tce. Wstępny termin to listopad. Koszt to 150 zł. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
 8. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej, wtorek - św. Ignacego Antiocheńskiego, środa – święto św. Łukasza, Ewangelisty, czwartek – bł. Jerzego Popiełuszki (ucałowanie relikwii w kościele NSPJ), piątek – św. Jana Kantego.
 9. Zachęcamy dzieci do udziału w Konkursie różańcowym.
 10. Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
 11. Za tydzień na Mszy św. o godz. 17:00 modlić się będziemy w intencji ks. EMILIANA z okazji jego urodzin. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w jego intencji. W tym dniu gościć będziemy zespół z Zbrucza, z Ukrainy, który odwiedził w nas wielokrotnie. Będzie to okazja do wsparcia finansowego w ich poczynaniach. Ta niedziela to również dzień liczenia wiernych w kościele dla celów statystycznych.
 12. Błogosławionej niedzieli i całego tygodnia życzymy naszym parafianom i przybyłym gościom, którzy przybyli do Karpacza.
Podziel się: