Ogłoszenia duszpasterskie – 01.10.2023 r.

XXVI Niedziela zwykła – 01.10.2023 r.

 1. Łączymy się na modlitwie w 26 Niedzielę okresu zwykłego. Dziś po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo różańcowe z członkami wspólnoty różańcowej przed Najświętszym Sakramentem.
 2. Dzieci klas trzecich za tydzień, otrzymają po Mszy o 12:00 różańce.
 3. Zapraszamy do modlitwy różańcowej. Różaniec codziennie o godz. 17:00 od poniedziałku do piątku, po nim Msza św. W soboty i niedziele modlimy się na różańcu po Mszy św. o 17:00. Zachęcamy do włączenia się poszczególnych grup: poniedziałek – ministranci, we wtorek i piątek – dzieci komunijne, środa i sobota Żywy Różaniec, czwartek – TP WSD.
 4. Za dwa tygodnie będziemy obchodzić NIEDZIELĘ PAPIESKĄ. W całej naszej ojczyźnie zbieramy do puszek ofiary dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin na tzw. Fundusz Stypendialny. Będziemy również częstować „papieską kremówką”!
 5. W poniedziałek zapraszamy do Msze o 17:30 w int. ks. Proboszcza z ok. ur.
 6. We czwartek modlimy się w intencji powołań kapłańskich. Po Mszy spotkanie Przyjaciół WSD w Legnicy na plebanii.
 7. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszą o 7:00 i popołudniu od 16:00 do 17:00.
 8. W sobotę odwiedziny chorych z komunią świętą.
 9. Wspomnienia świętych tym tygodniu: poniedziałek – św. Aniołów Stróżów, środa – św. Franciszka z Asyżu, czwartek - św. Faustyny, sobota – MB Różańcowej.
 10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
 11. Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.
Podziel się: