Ogłoszenia duszpasterskie – 24.09.2023 r.

XXV Niedziela zwykła – 24.09.2023 r.

  1. Obchodzimy 26 Niedzielę okresu zwykłego. Po Mszy o godz. 12:00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się I komunii św.
  2. We środę o 17:00 Msza św. z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek 29 września Mszą św. o godz. 17:00 rozpoczniemy przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania oraz tych, którzy jeszcze nie przyjęli tego sakramentu. Od tego dnia będziemy codziennie odmawiać modlitwę do Michała Archanioła na zakończenie każdej Mszy św.!
  4. Przed nami październik – miesiąc różańcowy! Zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej dzieci, młodzież, rodziny. RÓŻANIEC w tygodniu codziennie o godz. 17:00, po nim Msza św. W sobotę i niedzielę różaniec po Mszy o 17:00. Zachęcamy do włączenia się poszczególnych grup: poniedziałek – ministranci, we wtorek i piątek – dzieci komunijne, środa i sobota Żywy Różaniec, czwartek – TP WSD.
  5. Zachęcamy do wyjazdu do Krzeszowa na Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca. Wyjazd 7.10. Zapisy w zakrystii.
  6. Następna niedziela to pierwsza miesiąca. Po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i pierwszy dzień modlitwy różańcowej.
  7. Wspomnienia świętych tym tygodniu: środa – św. Wincentego a’Paulo, czwartek – św. Wacława, piątek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, sobota – św. Hieronima.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
Podziel się: