Ogłoszenia duszpasterskie – 10.09.2023 r.

XXIII Niedziela zwykła – 10.09.2023 r.

 1. Spotykamy się w 23 Niedzielę okresu zwykłego.
 2. Msze św. w Karpaczu w tygodniu: o godz. 7:00 i 17:00. W niedzielę bez zmian. Kancelaria czynna w środy i piątki od 18:00 do 18:30.
 3. We środę, 13 września, zapraszamy na Mszę św. o 17:00 do kościoła NSPJ. To 115 rocznica poświęcenia tego kościoła. Odmówimy tam Nabożeństwo ku czci MB Nieustającej Pomocy. Przez wstawiennictwo Maryi zanosimy wszystkie intencje składane w naszej świątyni przed obrazem Matki Bożej.
 4. W piątek zapraszamy młodzież bierzmowaną na Msze o 17:00 podczas której zostaną poświęcone krzyże, które będą mieć ze sobą podczas bierzmowania. Po Mszy św. spowiedź młodzieży, świadków i najbliższych.
 5. Za tydzień, 17 września, dobędzie się w naszej parafii WIZYTACJA KANONICZNA ks. Biskupa Piotra Wawrzynka. Wizytacje rozpoczniemy od Mszy o 12:00. O 15:30 zapraszamy członków wspólnot parafialnych na do salki przy kościele, a o 16:00 członków Rady Parafialnej. O 17:00 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
 6. Zapowiedzi przedślubne: Michał Solatycki i Patrycja Michałek z Karpacza. Jeśli ktoś zna przeszkody powinien je zgłosić Proboszczowi.
 7. Zachęcamy do wyjazdu do Krzeszowa, w sobotę, 7 października na Pielgrzymkę Żywego Różańca.
 8. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych 24 września po Mszy o godz.12:00.
 9. Wspomnienia świętych tym tygodniu: środa – św. Jana Chryzostoma, czwartek – święto Podwyższenia Krzyża św., piątek NMP Bolesnej, sobota – świętych Korneliusza i Cypriana.
 10. Polecamy prasę katolicką!
 11. Błogosławionej niedzieli wszystkim życzymy. Niech dobry Bóg obdarza nas potrzebnymi łaskami.
Podziel się: