Ogłoszenia parafialne – 23.07.2023 r.

XVI Niedziela zwykła – 23.07.2023 r.

  1. Świętujemy dziś 16 Niedzielę okresu zwykłego. Dziś gościmy w naszej parafii księdza, który dzieli się z nami pięknym tematem o Świętości Życia. Mamy okazje wesprzeć finansowo to jakże ważne dzieło w Kościele. Przy wyjściu z kościoła można dołożyć swoją cegiełkę do ratowania życia!
  2. We środę, 26 lipca o 19:00 przeżywać będziemy ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA naszej świątyni! Także nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy i po nim Msza św. Zawierzamy Bogu przez wstawiennictwo Maryi wszystkie intencje składane w naszej świątyni przed obrazem Matki Bożej.
  3. We czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
  4. Zapowiedzi przedślubne: KRYSTIAN CZAJA z Karpacza i AGATA KOZŁOWSKA z Miłkowa, KAMIL KOWZAN z Karpacza i ANNA STOLARCZYK z Leśnej. Jeśli ktoś zna przeszkody winien je zgłosić Proboszczowi.
  5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – św. Kingi, wtorek – św. Jakuba, środa – św. Anny, sobota - św. Marty.
  6. Polecamy prasę katolicką – tygodniki „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.
  7. Za tydzień będziemy gościć w naszej Parafii ojca franciszkanina Benedykta Pączkę, który pracuje w Republice Środkowej Afryki. Pracuje tam na misjach, gdzie prowadzi szkołę oraz uczy muzyki. Będzie zbierał ofiary na prowadzoną tam działalność.
  8. Błogosławionej niedzieli życzymy naszym parafianom. Przybyłym do Karpacza turystom, życzymy udanego pobytu, odpoczynku, pięknej pogody i Bożego błogosławieństwa na czas pobytu.
Podziel się: