Ogłoszenia duszpasterskie – 07.05.2023 r.

V Niedziela Wielkanocna – 08.05.2022r.

  1. Dziś V Niedziela Wielkanocna. Nabożeństwo majowe po Mszy o 17:00.
  2. Gościmy w naszej parafii o. Piotra Paradowskiego, franciszkanina. Dla przypomnienia to on ostatnio opowiadał nam o męczennikach z Pariacoto. Tym razem słuchamy rozważań o ojcu Wenantym Katarzyńcu, za które z całego serca dziękujemy.
  3. W tygodniu majowe nabożeństwa codziennie o 17:00, po nich Msza, czyli ok. godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Trwają próby dla dzieci przygotowujących się do I komunii w. i do rocznicy. Spowiedź święta 19 maja – dla dzieci rocznicowych o 15:30, a dla komunijnych o 16:00.
  5. Odnowiliśmy mieszkanie ks. Pawłowi. Koszt wyniósł ponad 6000 zł. Po niedzieli pragniemy rozpocząć wymianę dachu na małej salce przy plebanii. Chcemy ściągnąć blachę i położyć dachówkę.
  6. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – uroczystość św. Stanisława głównego Patrona Polski, w sobotę – NMP z Fatimy.
  7. Zachęcamy do czytanie prasy katolickiej. Na stoliku przy wejściu do kościoła znajdują się czasopisma: Niedziela i Gość Niedzielny.
  8. Naszym parafianom i wszystkim gościom spędzającym niedzielę w Karpaczu życzymy radości i pokoju serca. Niech dobry Bóg wszystkim błogosławi.
Podziel się: