Ogłoszenia duszpasterskie – 16.04.2023 r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 16.04.2023 r.

  1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Zawierzamy Bożemu Miłosierdziu siebie, nasze rodziny, parafię, nasze miasto Karpacz i całą naszą Ojczyznę. Niech łaska Bożego Miłosierdzia nas oczyszcza i odnawia, a zmarłym da dar nieba! Dziś tradycyjnie zbieramy ofiary do puszek na dzieło Caritas.
  2. Witamy w naszej Parafii naszego nowego wikariusza – ks. Pawła Styczyńskiego, który od dziś rozpoczyna posługę w naszej Parafii. Bardzo się cieszymy jego obecnością. Życzymy mu wielu łask w pracy duszpasterskiej, Bożego prowadzenia! Ks. Paweł Wołczański natomiast jest na dłuższym odpoczynku.
  3. Msze święte w tygodniu odprawiamy codzienne o godz. 7:00 i 17:00.
  4. We środę o 16:00 próba śpiewu dzieci przygotowujących się do I komunii św. O. 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  5. Kancelaria czynna we środy i piątki od 18:00.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Biblijną oraz Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Po Mszy o 12:00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych. A za dwa tygodnie 30 kwietnia spotkanie rodziców dzieci rocznicowych.
  7. Z prasy katolickiej polecamy do czytania tygodniki „Niedzielę” i „Gościa niedzielnego”.
  8. Niech Miłosierny Pan udziela nam swoich obfitych łask.
Podziel się: