Ogłoszenia duszpasterskie – 09.04.2023 r.

NIEDZIELA WIELKANOCNA – 09.04.2023 r.

  1. Z okazji Świąt Wielkanocnych proszę przyjąć świąteczne życzenia Wielkanocne. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych!
  2. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeżycie Triduum i Świąt Wielkanocnych. Szczególne podziękowania kierujemy do ks. Pawła, naszego akolity Matusza Piechnika, niezawodnych lektorów – Błażeja i Konrada (oni wykonali dekoracje), Michała i wszystkich ministrantów. Dziękujemy panu organiście Ryszardowi, pani Hani za komentarze, wszystkim czytającym i śpiewającym.
  3. Jutro – drugi Dzień Świąt. Msze św. 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00, a w Karpaczu Górnym o 9:00. Tradycyjnie czytamy list ks. Rektora KUL i zbieramy tacę na KUL. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Msze święte w tygodniu odprawiamy o godz. 7:00 i 17:00. Po Mszy św. o 17:00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach Nowenny.
  5. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia.
  6. W Wielką Środę zakończyliśmy remont ogrzewania w kościele parafialnym. Wykonaliśmy grube ocieplenie ścian, zmieniliśmy całość orurowania. Koszt samych rur wyniósł 8000 zł. Całość prac kosztował równo 30 tys. zł!
  7. Polecamy świąteczną prasę: „Gościa niedzielnego” i „Niedzielę”.
  8. Życzymy, by Zmartwychwstały Pan obdarzył Was błogosławieństwem, zdrowiem, radością, wzajemną miłością i życzliwością. Niech napełni Wasze serca pokojem. Wesołego Alleluja!
Podziel się: