Ogłoszenia duszpasterskie – 26.03.2023 r.

V Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2023 r.

  1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu i ostatni dzień rekolekcji parafialnych. Po Mszy o 17:00 Gorzkie Żale.
  2. W tygodniu odprawiamy Msze św. tylko o godz. 7:00 i 17:00.
  3. Wprowadzamy zmiany urzędowania Kancelarii. Czynna będzie tylko we środy i piątki (ze względów na małą ilość interesantów) po godz. 18:00. W ważnych sprawach, szczególnie pogrzebów, zawsze po Mszy.
  4. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej po Mszy św. o godz. 17:00.
  6. Rozpoczęliśmy remont ogrzewania w kościele parafialnym. Możemy zobaczyć brak kaloryferów. Będziemy wykonywać nową zabudowę i ocieplenie ze względu na fakt, że rury przymarzały nam podczas niskich, zimowych temperatur!
  7. Za tydzień Niedziela Palmowa. Zachęcamy do przyniesienia gałązek palowych. Zmiana tajemnic Żywego Różańca z racji pierwszej niedzieli miesiąca na Mszy o 17:00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale.
  8. Przy wyjściu z kościoła na stoliku wyłożone są tygodniki: „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  9. Na kolejne dni Wielkiego Postu niech dobry Bóg nam błogosławi.
Podziel się: