Ogłoszenia duszpasterskie – 19.03.2023 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2023 r.

  1. IV Niedziela Wielkiego Postu to Niedziela Radości. Po Mszy o 17:00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  2. Przed nami Rekolekcje wielkopostne! Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych ważnych dniach przygotowania nas do Wielkanocy! Rekolekcje trwać będą od piątku do niedzieli. Nauki w piątek na Mszy o 9:00 i 17:00, po nich droga Krzyżowa. W tym dniu okazja do spowiedzi świętej pól godziny przed Mszą. W sobotę Msze z nauką również o 9:00 i 17:00. W tym dniu przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zakończenie rekolekcji w niedzielę. Nauki na każdej Mszy św. oraz Gorzkie Żale po Mszy o 17:00. Rekolekcje poprowadzi ks. Paweł Styczyński z Mysłakowic. Polecamy go modlitwie.
  3. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  4. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Przy wyjściu z kościoła na stoliku wyłożone są tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz dla dzieci jest „Mały Gość Niedzielny”. Są także książeczki o Janie Pawle II. Zachęcamy do ich zabrania i poczytania.
  5. W dzisiejszą niedzielę, która przypomina nam piękną postawę człowieka, jaką jest radość tej radości życzymy wszystkim na twarzy i w sercu. Niech dobry Bóg nam błogosławi.
Podziel się: