Ogłoszenia duszpasterskie – 12.02.2023 r.

VI Niedziela zwykła – 12.02.2023 r.

  1. Kościół świętuje VI Niedzielę zwykłą.
  2. Porządek Mszy świętych w tygodniu o godz. 7:00 i 17:00.
  3. We środę o godz. 17:00 Msza z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  4. Ze wspomnień świętych w tym tygodniu: we wtorek przeżywać będziemy święto świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  5. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Czasopisma wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  6. Za tydzień, będziemy gościć Siostry ze Zgromadzenia św. Katarzyny z Mazur, gdzie prowadzą dom dla dziewcząt uzależnionych pod nazwą „Wspólnota razem łatwiej”. Pomagają im wyjść z uzależnienia. Zapoznają nas z działalnością tego domu i będą prosić o wsparcie finansowe.

Wszystkich przeżywającym ferie, dzieciom i młodzieży, naszym parafianom oraz wszystkim gościom przybyłym do Karpacza, życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi.

Podziel się: