Ogłoszenia duszpasterskie – 05.02.2023 r.

V Niedziela zwykła – 05.02.2023 r.

  1. Gromadzi nas Chrystus w V Niedzielę zwykłą. Po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i wystawienie Najświętszego Sakramentu, które potrwa do Mszy o 19:00.
  2. Porządek Mszy świętych w tygodniu o godz. 7:00 i 17:00.
  3. We środę o 17:00 Msza z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W sobotę, 11lutego, Światowy Dzień Chorych – NMP z Lourdes. Zapraszamy osoby chore, doświadczające różnych dolegliwości zdrowotnych na Msze św. o godz. 9:00 podczas której będzie udzielony sakrament chorych.
  5. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  6. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: w piątek wspominać będziemy św. Scholastykę.
  7. W przyszłą niedzielę będzie z nami pan Tomasz z Częstochowy, z Trzeciego Zakonu oo. Paulistów. Będzie promował rozważania na co dzień Pisma św. Będzie to okazja do nabycia Pisma św. i innych ciekawych pozycji książkowych.
  8. Błogosławionej niedzieli życzymy naszym drogim parafianom. Wszystkim turystom, którzy spędzają ferie w Karpaczu życzymy udanego pobytu w naszym mieście i okolicach. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi.
Podziel się: