Ogłoszenia duszpasterskie – 22.01.2023 r.

III Niedziela zwykła – 22.01.2023 r.

  1. Papież Franciszek ustanowił III Niedzielę zwykłą Niedzielą Słowa Bożego. Jak podkreślał ta Niedziela powinna być „poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego” oraz sprawić, „aby w Ludzie Bożym wzrosła religijna i bliska znajomość Pisma Świętego”.Zachęcamy wszystkich do jak najczęstszego pochylania się nad Słowem Bożym i jego zgłębiania. Po Mszy o 12:00 ma swoje spotkanie młodzież przygotowująca się do bierzmowania.
  2. Porządek Mszy św. w tygodniu o 7:00 i 17:00.
  3. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim naszym parafianom, którzy nas zaprosili i przyjęli w swoich domach w ramach wizyty duszpasterskiej. Jest nam bardzo miło. Jesteśmy wdzięczni za miłe spotkania, ubogacające rozmowy. Dziękujemy również za złożone ofiary. Myślimy, że ta forma zaproszeń jest dobrą formą do spotkania najwierniejszych parafian!
  4. We środę Msza św. o godz. 17:00 z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  5. Za tydzień po Mszy o 12:00 spotkanie z rodzicami komunijnymi – będzie to spotkanie w sprawie strojów komunijnych.
  6. Polecamy katolicką prasę: Niedziele, Gościa Niedzielnego, a dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego.
  7. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: wtorek – św. Franciszka Salezego, środa – święto, Nawrócenie św. Pawła, czwartek – Tymoteusza i Tytusa, sobota – św. Tomasza z Akwinu.
  8. Wszystkim turystom, którzy spędzają ferie w Karpaczu życzymy udanego pobytu. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi.
Podziel się: