Ogłoszenia duszpasterskie – 15.01.2023 r.

II Niedziela zwykła – 15.01.2023 r.

  1. Dziś 2 Niedziela okresu zwykłego.
  2. Msze w tygodniu o 7:00 i 17:00.
  3. 17 stycznia (wtorek) obchodzimy w Polsce Dzień Judaizmu w Kościele katolickim pod hasłem: „Przejście Pana: Dziś wychodzicie” (Wj 13,14).
  4. W dniach 18-25 stycznia przeżywamy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijanpod hasłem: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”. Nabożeństwo ekumeniczne, które tradycyjnie przeżywamy z Parafią Ewangelicką kościoła Wang, odbędzie się na zakończenie okresu wielkanocnego.
  5. Trwa w naszej parafii kolędowanie. Odwiedzamy parafian dziękując serdecznie za zaproszenie. Porządek w tym tygodniu jest następujący…- zobacz porządek kolędy na głównej stronie!
  6. Za tydzień spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. A 29 stycznia po Mszy o godz. 12:00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych – będzie to spotkanie z firmą szyjącą stroje komunijne.
  7. Polecamy katolicką prasę: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  8. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: we wtorek – św. Antoniego, opata, w czwartek – św. Józefa Pelczara, w sobotę – św. Agnieszki.
  9. Wszystkim turystom, którzy rozpoczynają już ferie i spędzają je w Karpaczu, życzymy udanego pobytu w naszych górach. Naszym parafianom i nam wszystkim niech Bóg nam błogosławi!
Podziel się: