Ogłoszenia duszpasterskie – 06.01.2023r.

Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06.01.2023 r.

1.    Przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Mszy św. o 7:30, 9:00, 10:30 i o 12:00. Po tej Mszy wędrujemy Deptakiem ze śpiewem kolęd w Orszaku Trzech Króli. Serdecznie zapraszamy! Dziś wieczorna Msza św. tylko o 17:00!

2.    W dzisiejszą Uroczystość wpatrujemy się w Trzech Króli przynoszących DARY JEZUSOWI. Dziś dzielimy się informacjami co przekazaliśmy też jako parafia ludziom w potrzebie: kilka razy spłaciliśmy zadłużenia energii i gazu osobom z naszej parafii, młodzieży z niezamożnych rodzin ze szkoły katolickiej dofinansowaliśmy szkolny wyjazd w kwocie 4 tys. zł.; biednym rodzinom ofiarowaliśmy 2000 zł. To nasze małe dary ofiarowane dla innych Jezusowi.

  1. W sobotę odwiedziny chorych z komunia świętą.
  2. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Niedzieli oraz na stoliku wyłożone są czasopisma bezpłatne z okazji dzisiejszego święta.
  3. Od poniedziałku rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godz. 15:30. Kancelaria w ważnych sprawach po Mszach świętych.
  4. PLAN KOLĘDY WYWIESZONY W GABLOCIE i na stronie naszej parafii: parafia.karpacz.pl. Prosimy o sprawdzenie swoich zgłoszeń. Jeśli ktoś pragnie zamienić dzień kolędy prosimy śmiało poinformować kapłana.

Msze św. po niedzieli będziemy w tygodniu odprawiać o 7:00 i 17:00.

Podziel się: