Ogłoszenia duszpasterskie – 01.01.2023.

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – NOWY 2923 Rok; 01.01.2023 r.

1. Nowy Rok wzbudza w wielu nadzieję, że będzie on lepszy od poprzedniego. Nadzieję tę często wyrażamy w życzeniach noworocznych.Maryja bezgranicznie zaufała Bogu. Bierzmy wzór z Maryi. Nie bójmy się zaufać Bogu. Otwórzmy się na miłość Bożą, by mogła napełnić nasze domy i stać się źródłem życia Bożego, z którego będą czerpać inni. Wszystkim naszym parafianom i przybyłym gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na każdy dzień Nowego 2023 Roku!
  2. DZIŚ ZAPRASZAMY NA GÓRLASKIE KOLĘDOWANIE! O 17:00 Msza św. z Kapelą Góralską JANICKI a po Mszy GÓRLASKIE KOLĘDOWANIE, na które serdecznie wszystkich zapraszamy!
  3. 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 12:00 zapraszamy na Orszak Trzech.
  4. Msze święte w tygodniu mi.in. ze względu na wolne od szkoły, odprawiamy o 9:00 i 17:00 do 7 stycznia włącznie!
  5. W środę Msza o 17:00 wraz z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Kolędę rozpoczniemy po następnej niedzieli. Na Trzech Króli podamy dokładny plan. Kto pragnie jeszcze zaprosić nas do siebie prosimy o zgłoszenie czy przekazanie zaproszenia w zakrystii.