Ogłoszenia duszpasterskie – 25.12.2022r.

BOŻE NARODZENIE AD 2022

Boże Narodzenie – błogosławiony dzień, błogosławiona godzina, błogosławiony czas. Bóg jest z nami! On pragnie zamieszkać w sercu każdego z nas. Niech czas Narodzenia Pańskiego będzie okazją do rozpoznania największej miłości – miłości Boga-Człowieka, który uwolnił nasze serca od lęku i niepokoju, dając nam miłość i pokój! Niech Boże Dziecię nam Błogosławi na każdy dzień. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

1. Wyrażamy słowa podziękowania osobom, które pomogły nam przygotować kościół na święta. Dziękujemy księdzu Andrzejowi, na wykonanie ruchomych szopek oraz pomysł z wiszącą choinką . Księdzu Pawłowi, ministrantom: Konradowi i Błażejowi, panom Piotrowi i Janowi, którzy pomogli nam tak pięknie przygotować dekoracje świąteczne. Bardzo serdecznie dziękujemy LASOM PAŃSTWOWYM, naszemu Nadleśnictwu Śnieżka za otrzymanie pięknych choinek.
  2. I Dzień Świąt Bożego Narodzenia, Msze o 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. Drugi Dzień Świąt, Msze jak w każdą Niedziele! Tradycyjnie będzie czytany list Rektora KUL. Taca jest przeznaczona na KUL.
  3. Od 27 grudnia do 7 stycznia Msze święte w tygodniu będziemy odprawiać o 9:00 i 17:00! We wtorek św. Jana i święcimy wino, a w piątek św. Rodziny. 31.12 o 17:00 Msza na zakończenie Roku!
  4. Parafianom przypominamy, że z kolędą udamy się na tzw. ZAPROSZENIE! Kartki do wypełnienia znajdują się przy żłóbku. Prosimy o ich wypełnienie i oddanie do końca roku. Termin kolędy podamy po Nowym ROKU. Kolędę rozpoczniemy po 6 stycznia.
  5. Polecamy świąteczną pracę: „Niedziela” – kosztuje 10 zł, a „Gość niedzielny” 15 zł.
  6. Wszystkich świętującym z nami Boże Narodzenie raz jeszcze życzymy wielu łask od Bożej Dzieciny. Niech Narodzony Jezus rodzi się w naszych sercach przynosząc im prawdziwe światło, pokój i miłość.