Ogłoszenia duszpasterskie – 20.11.2022r.

Niedziela Chrystusa Króla -20.11.2022r.

Dzisiejsza Niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Zawierzamy Chrystusowi Panu nasze życie, losy Ojczyzny i świata.

  1. Mamy w kościele nowe konfesjonały, które zostały przywiezione z Warszawy. Jak widzimy są zamykane dla komfortu spowiedzi. Wielkością są duże, ale najważniejsze, że cudem zmieściły się w głównym wejściu co do milimetra! Koszt to 16 tys. Złotych!
  2. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Przed nami ADWENT – czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Niech ten okres uczy nas żyć w postawie oczekiwania na spotkanie z Panem. Msze święte roratnie będziemy odprawiać od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, na które serdecznie wszystkich zapraszamy, a szczególnie dzieci. Dzieci przygotowujące się do I komunii świętej uczestniczą we Mszy roratniej dwa razy w tygodniu, w dowolnie wybranych dniach.
  4. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – ofiarowanie NMP, we wtorek – św. Cecylii – modlimy się za pana Ryszarda i wszystkich zajmujących się muzyką kościelną w dniu ich patronki, w czwartek – świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
  5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa niedzielnego”, a dla dzieci jest „Mały Gość niedzielny”. Czasopisma są wyłożone na stoliczku przy wejściu do kościoła.
  6. Niech Chrystus Król króluje w naszych sercach!
Podziel się: