Ogłoszenia duszpasterskie – 13.11.2022r.

33 Niedziela zwykła -13.11.2022r.

Dzisiejsza 33 Niedziela okresu zwykłego, to przedostatnia Niedziela roku liturgicznego. To zapowiadany Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W bieżącym roku dzień ten poświęcony jest sytuacji chrześcijan na Ukrainie. To także niedziela ogłoszona przez Papieża Franciszka Światowym Dniem Ubogich. Zbieramy ofiary do puszek na Papieskie Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

1. Przed nami ostatnie dni modlitwy wypominkowej za naszych zmarłych. WYPOMINKI po Mszy o 17:00. Wyrażamy wdzięczność za wszystkie kartki wypominkowe i złożone ofiary.
  2. Przywieźliśmy z Warszawy konfesjonały do naszego kościoła. Mamy w końcu konfesjonały zamykane, dające możliwość dobrego wysłuchania dla korzystających ze spowiedzi. Zapłaciliśmy 16000 zł.
  3. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Zapowiedzi przedślubne: Justyna Ludowska i Kamil Gołys z Karpacza.
  5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej, piątek – bł. Karoliny Kózkówny.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  7. Za tydzień niedziela Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy o 12:00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. 27.11 po Mszy o 12:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  8. Wszystkim życzymy spokojnej, błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.