Ogłoszenia duszpasterskie – 06.11.2020r.

32 Niedziela zwykła - 6.11.2022r.

  1. Dziś 32 Niedziela okresu zwykłego. Po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja do godz. 19:00.
  2. Przeżywamy miesiąc listopad. To czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Niech ten miesiąc stanie się okazją do modlitwy za naszych drogich zmarłych.
  3. Modlitwa wypominkowa za zmarłych w tygodniu po Mszy o 17:00. Plan jest wywieszony w gablotce oraz na stronie parafialnej. Kartki wypominkowe prosimy wrzucić do skrzynki znajdującej się przed obrazem Matki Bożej przy wejściu do kościoła lub na tacę.
  4. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: w środę – święto Bazyliki Laterańskiej, czwartek – św. Leona Wielkiego, piątek – św. Marcina i Święto Niepodległości, sobota – św. Jozafata.
  5. Za tydzień, 13 listopada obchodzić będziemy niedzielę jako XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W bieżącym roku dzień ten poświęcony będzie sytuacji chrześcijan na Ukrainie. To także niedziela ogłoszona przez Papieża Franciszka Światowym Dniem Ubogich. Ojciec Święty zaprasza nas do wyjścia wobec drugiego człowieka z pomocną dłonią. Zbierane będą ofiary do puszek na Papieskie Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  6. Za tydzień rozstrzygnięcie konkursu różańcowego dla dzieci na Mszy o 12:00.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.
Podziel się: