Ogłoszenia duszpasterskie – 16.10.2022r.

Niedziela, św. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, Głównej Patronki Śląska – 16.10.2022r.

  1. Dziś Niedziela uroczystości św. Jadwigi Śląskiej, głównej Patronki Śląska. Po Mszy o 12:00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. Po Mszy o 17:00 modlitwa różańcowa.
  2. W całej Polsce przeżywamy NIEDZIELĘ PAPIESKĄ i zbieramy dziś ofiary dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin na Fundacje „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Z serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  3. Możemy również poczęstować się „papieską kremówką” – to dar na Katolicką Szkołę św. Pankracego z Jeleniej Górze. Zachęcamy do tych słodkości i wsparcia tej szkoły.
  4. Różaniec codziennie o godz. 17:00 od poniedziałku do piątku, po nim Msza św. W sobotę i niedziele natomiast modlimy się na różańcu po Mszy o 17:00.
  5. W kościele są wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy o ich czytelne wypisanie, szczególnie ulicy danej Rodziny i wrzucenie do skrzynki na wypominki przy obrazie Matki Bożej lub na tacę. Modlitwy wypominkowe rozpoczniemy od 3 listopada po Mszy św. o godz. 17:00. Plan modlitw wywieszony jest w gablotce i przy wejściu do kościoła.
  6. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego, wtorek – święto św. Łukasza, Ewangelisty, we środę – będziemy przyzywać wstawiennictwa bł. Jerzego Popiełuszki (ucałowanie relikwii), czwartek – św. Jana Kantego, sobota – św. Jana Pawła II.
  7. Zachęcamy dzieci do udziału w Konkursie różańcowym.
  8. Przy wyjściu z kościoła, na stoliku znajduje się prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość niedzielny”. Można też wziąć bezpłatne czasopismo „Caritas”.
  9. Błogosławionej niedzieli i całego tygodnia życzymy naszym parafianom i przybyłym gościom, którzy przybyli do Karpacza.
Podziel się: