Ogłoszenia duszpasterskie – 09.10.2022r.

XXVIII Niedziela zwykła – 09.10.2022r.

1. Przeżywamy dziś 28 Niedzielę okresu zwykłego. Po Mszy o 17:00 nabożeństwo różańcowe.
  2. Zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej. Różaniec codziennie o godz. 17:00 od poniedziałku do piątku, po nim Msza św. W niedziele natomiast modlimy się na różańcu po Mszy o 17:00.
  3. Wczoraj duża grupa dzieci naszej parafii z naszymi paniami katechetkami pojechały autokarem do Krzeszowa. Bardzo się cieszymy i dziękujemy za udział w PIELGRZYMCE DZIECI!
  4. W następną niedzielę, po Mszy o godz. 12:00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym do I komunii św. Za tydzień będziemy też obchodzić NIEDZIELĘ PAPIESKĄ. W całej naszej ojczyźnie zbieramy do puszek ofiary dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin na tzw. Fundusz Stypendialny. Będziemy również częstować „papieską kremówką”!
  5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, sobota – św. Teresy od Jezusa.
  6. Zachęcamy dzieci do włączenia się w Konkurs na wykonanie Różańca.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  8. Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli.