Ogłoszenia duszpasterskie – 02.10.2022r.

XXVII Niedziela zwykła – 02.10.2022r.

1. Łączymy się na modlitwie w 27 Niedzielę okresu zwykłego. Dziś po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo różańcowe z członkami wspólnoty różańcowej przed Najświętszym Sakramentem.
  2. Dzieci klas trzecich, otrzymają na Mszy o 12:00 różańce. Wspólnie z nimi będziemy się modlić na różańcu we czwartki o 17:00. Spotkanie rodziców 16 października po Mszy o 12:00.
  3. Zapraszamy wszystkich do codziennej modlitwy różańcowej. Różaniec codziennie o godz. 17:00 od poniedziałku do piątku, po nim Msza św. W sobote i niedziele modlimy się na różańcu po Mszy o 17:00.
  4. Za dwa tygodnie będziemy obchodzić NIEDZIELĘ PAPIESKĄ. W całej naszej ojczyźnie zbieramy do puszek ofiary dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin na tzw. Fundusz Stypendialny. Będziemy również częstować „papieską kremówką”!
  5. W salce parafialnej oraz w zakrystii ministrantów położyliśmy panele. Dziękujemy panu Krzysztofowi za wykonane prace. Chcemy jeszcze w salce na dole odnowić ściany i pomalować.
  6. We czwartek różaniec i Msza w intencji powołań kapłańskich. Po Mszy spotkanie Przyjaciół WSD w Legnicy na plebanii.
  7. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszą o 7:00 i popołudniu od 16:00 do 17:00.
  8. Wspomnienia świętych tym tygodniu: wtorek – św. Franciszka z Asyżu, środa - św. Faustyny, piątek – MB Różańcowej.
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  • Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.