Ogłoszenia duszpasterskie – 25.09.2022r.

XXVI Niedziela zwykła – 25.09.2022r.

  1. Ochodzimy 26 Niedzielę okresu zwykłego. Po Mszy o godz. 12:00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się I komunii św.
  2. Dziś bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Andrzeja Tarnowskiego. Bardzo się cieszymy jego obecnością. Życzymy mu wielu sił, Bożego prowadzenia. Niech posługa w parafii przyniesie mu radość i pokój sercu, a dla parafian stanie się umocnieniem na codziennych drogach życia.
  3. We środę o 17:00 Msza św. z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy.
  4. Przed nami miesiąc październik – miesiąc różańcowy! Zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej dzieci, młodzież, rodziny. RÓŻANIEC w tygodniu codziennie o godz. 17:00, po nim Msza św. W sobotę i niedzielę różaniec po Mszy o 17:00. Zachęcamy do włączenia się poszczególnych grup: poniedziałek – ministranci, we wtorek – dzieci ze szkoły podstawowej, środa i sobota Żywy Różaniec, a czwartek dzieci komunijne.
  5. W sobotę wyjazd do Krzeszowa na Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca. Wyjazd o godz. 8:00. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 modlić się będziemy w int. ks. Proboszcza w dniu jego urodzin. Serdecznie zapraszamy wspólnotę parafialną do modlitwy!
  7. Następna niedziela to pierwsza miesiąca. Po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i modlitwa różańcowa.
  8. Za tydzień odbędzie się liczenie wiernych do celów statystycznych.
  9. Wspomnienia świętych tym tygodniu: wtorek – św. Wincentego a’Paulo, środa – św. Wacława, czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, piątek – św. Hieronima, sobota – św. Teresy.
  • Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
Podziel się: