Ogłoszenia duszpasterskie – 11.09.2022r.

XXIV Niedziela zwykła – 11.09.2022r.

  1. Spotykamy się w 24 Niedzielę okresu zwykłego. Na Mszy o godz. 17:00 żegnamy ks. Krzysztofa Sieradzkiego, naszego dawniejszego wikariusza i składamy wyrazy wdzięczności za jego posługę.
  2. Od września porządek Mszy św. w Karpaczu w tygodniu: o godz. 7:00 i 17:00. W niedzielę bez zmian.
  3. Od niedzieli rozpoczynamy XII TYDZIEŃ WYCHOWANIA pod hasłem „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem”. Módlmy się w tych dniach szczególnie za młodzież i dzieci o Bożą mądrość, a także o dobre wychowanie w domu.
  4. We środę o 17:00 Msza św. poprzedzona nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy. Przez wstawiennictwo Maryi zanosimy wszystkie intencje składane w naszej świątyni przed obrazem Matki Bożej. W tym dniu przypada Święto Podwyższenia Krzyża, z inicjatywy Rady Konferencji Episkopatów Europy, w tym dniu obchodzić będziemy Dzień Modlitw za Ukrainę.
  5. Zachęcamy do wyjazdu do Krzeszowa, w sobotę, 1 października na Pielgrzymkę Żywego Różańca. Zapisy w zakrystii. 8.10 zachęcamy do wyjazdu dzieci. Zapisy u pani katechetki Kasi Sobków.
  6. Zapraszamy dzieci naszej parafii do uczestnictwa w niedzielnych Mszach św.! Spotkanie rodziców dzieci komunijnych odbędzie się 25 września po Mszy o godz. 12:00.
  7. Wspomnienia świętych tym tygodniu: wtorek – św. Jana Chryzostoma, środa – święto Podwyższenia Krzyża św., w czwartek NMP Bolesnej, piątek – świętych Korneliusza i Cypriana.
  8. Błogosławionej niedzieli wszystkim życzymy. Niech dobry Bóg obdarza nas potrzebnymi łaskami.
Podziel się: