Ogłoszenia duszpasterskie – 14.08.2022r.

XX Niedziela zwykła – 14.08.2021r.

1. Świętujemy 20 Niedzielę okresu zwykłego.
  2. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte jak w niedzielę. Powierzamy Maryi nasze życie, rodziny i całą naszą Ojczyznę. W Górnym Karpaczu również Msza św. o godz. 9:00.
  3. Porządek Mszy św. w Karpaczu w okresie wakacyjnym:
    W niedziele: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Karpaczu G. o 9:00.
    Msze św. w tygodniu o godz. 9:00 i 19:00!
  5. We środę o 19:00 Msza św. z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy.
  6. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Latawiec i Patrycja Głuszyńska oraz Mateusz Bukowski i Anna Pochajda z Karpacza.
  7. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: wtorek – w. Stefana, środa - św. Jacka, sobota – św. Bernarda opata.
  8. Polecamy prasę katolicką. Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajdziemy nasze tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  9. Błogosławionej niedzieli życzymy naszym parafianom. Przybyłym do Karpacza turystom, życzymy udanego pobytu, odpoczynku i pięknej pogody.