Ogłoszenia duszpasterskie – 07.08.2022r.

XIX Niedziela zwykła – 08.08.2022r.

 1. Dziś obchodzimy w Kościele 19 Niedzielę okresu zwykłego.
 2. W minioną niedzielę gościliśmy ks. ADAMA BOGUSZA pracującego od 19 lat na Ukrainie we Lwowie. Zbieraliśmy ofiary na pomoc dla BAZY MEDYCZNEJ. Zebrano kwotę 15250 zł. Z całego serca dziękujemy za dobroć serca wszystkim ofiarodawcom.
 3. Dziś jest z nami ojciec Franciszkanin Benedykt Pączka, który pracuje w Republice Środkowej Afryki. Tam prowadzi szkołę, uczy muzyki, ewangelizuje. Dziękujemy wszystkim, którzy z dobroci serca pragną wspomóc finansowo dzieło ewangelizacyjne prowadzone tam Afryce.
 4. Na Śnieżce rozpoczęliśmy remont kaplicy św. Wawrzyńca. Po minionej zimie odpadło tam wiele desek pod pokryciem dachowym. Wyrażamy wielką wdzięczność Dyrektorowi Karkonoskiego Parku Narodowego panu Andrzejowi Rajowi za pomoc w znalezieniu firmy, która wykonuje te prace.
 5. Porządek Mszy św. w Karpaczu w okresie wakacyjnym:
  Msze św. w niedziele odprawiamy o godz.: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Górnym Karpaczu w kaplicy Msza św. o 9:00.
  Msze św. w tygodniu o godz. 9:00 i 19:00!
 6. 10 sierpnia, tradycyjnie w święto Patrona Karpacza św. Wawrzyńca zapraszamy na ŚNIEŻKĘ! Uroczysta Msza św. o godz. 12:00 pod przewodnictwem ks. bpa Andrzeja Siemieniewskiego.
 7. We środę o 19:00 Msza św. z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy.
 8. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: pon. – św. Dominika, wt. - św. Teresy Benedykty od Krzyża, środa – Wawrzyńca, czw. – św. Klary.
 9. Polecamy prasę katolicką: „Niedzielę” i „Gościa niedzielnego”.
Podziel się: