Ogłoszenia duszpasterskie – 31.07.2022r.

XVIII Niedziela zwykła – 31.07.2022r.

  1. Dziś 18 Niedziela okresu zwykłego. Witamy w naszej parafii ks. ADAMA BOGUSZ, Pallotyna, który obecnie pracuje we Lwowie i od 19 lat pracuje na Ukrainie. Dzieli się z nami doświadczeniem swoje pracy i głosi kazania. Po Mszach św. zbiera ofiary na pomoc Ukraińcom. Jego dom rekolekcyjny, którym się opiekuje, stał się miejscem pomocy medycznej dla żołnierzy! Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel.
  2. W kościele parafialnym odnowiliśmy ambonkę i ławki, które zostały oczyszczone i odmalowane. Bardzo dziękujemy panu Krzysztofowi z Bydgoszczy za wykonanie tych prac. Odnowiliśmy drewnianą deskę przy kaplicy MB Ostrobramskiej w Górnym Karpaczu. Dziękujemy panu Jakubowi za piękną prace. Oddaliśmy do odnowienia kolejne deski na których były informacje znajdujące się przy wjeździe na ulicę Saneczkową.
  3. W środę o 19:00 zapraszamy na nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie Msza św.
  4. We czwartek o 19:00 na Mszę modlić się będziemy w intencji ks. Proboszcza z okazji Patronalnego święta św. Jana Vianneya, patrona proboszczów.
  5. Piątek – spowiedź z okazji I-piątku miesiąca rano przed Mszą o 9:00 i wieczorem od 18:00 do Mszy o 19:00.
  6. 10 sierpnia, w święto św. Wawrzyńca, zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 12:00 pod przewodnictwem ks. bpa Andrzeja Siemieniewskiego.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Latawiec i Patrycja Głuszyńska oraz Mateusz Bukowski i Anna Pochajda z Karpacza.
  8. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: pon. – św. Alfonsa Liguoriego, czwartek – św. Jana Marii Vianneya, sobota – Przemienienia Pańskiego.
  9. Polecamy prasę katolicką – tygodniki „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła.

Błogosławionej niedzieli życzymy naszym parafianom. Przybyłym do Karpacza turystom, życzymy udanego pobytu, odpoczynku i pięknej pogody.

Podziel się: