Ogłoszenia duszpasterskie – 24.07.2022r.

XVII Niedziela zwykła – 24.07.2022r.

  1. Przeżywamy w naszej parafii wielkie wydarzenie jakim jest NAWIEDZENIE FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA. Przez jego przemożne wstawiennictwo zanosimy modlitwy w intencji naszej parafii i naszego miasta prosząc o Bożego ducha w naszych sercach i postępowaniu, byśmy nie dali się zwieść złemu duchowi. Słowo Boże w czasie peregrynacji głoszą księża ze Zgromadzenia Michalitów. Witamy serdecznie ojca w naszej parafii. Stronę muzyczną dziś ubogaca katolicki Zespół pochodzący z salezjańskiej parafii w Mińsku. Panowie są śpiewakami po Akademii Muzycznej w Mińsku. O godz. 18:00 zapraszamy na ich koncert AD DEI GLORIAM pod hasłem: „Prawdziwa Białoruś dla Ukrainy”. Zebrane środki przekazane będą dla ukraińskich rodzin.
  2. Porządek Mszy św. w Karpaczu w okresie wakacyjnym:
    W niedziele o godz.: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Górnym Karpaczu o 9:00. Msze św. w tygodniu o godz. 9:00 i 19:00!
  3. W środę o 19:00 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, a po nim Msza św. w intencjach składanych na Nowennie.
  4. Przypominamy, że 10 sierpnia, tradycyjnie w święto św. Wawrzyńca, na ŚNIEŻCE będziemy sprawować uroczystą Mszę św. godz. 12:00 z udziałem J.E. ks bpa Andrzeja Siemieniewskiego. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – święto św. Jakuba, wtorek – świętych Joachima i Anny, piątek – św. Marty.
  6. Polecamy prasę katolicką – tygodniki „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła.
  7. Zawierzając nasze sprawy przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła prośmy Boga o jego łaski dla nas wszystkich!
Podziel się: