Ogłoszenia duszpasterskie – 17.07.2022r.

XVI Niedziela zwykła – 17.07.2022r.

  1. Świętujemy dziś 16 Niedzielę okresu zwykłego.
  2. We środę o 19:00 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy i po nim Msza św. Zawierzamy Bogu przez wstawiennictwo Maryi wszystkie intencje składane w naszej świątyni przed obrazem Matki Bożej.
  3. Przed nami, w sobotę i niedzielę, zapowiadane wydarzenie NAWIEDZENIE FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA. W sobotę 23 lipca zapraszamy na 18:30 na nabożeństwo oczekiwania przed peregrynacją figury św. Michała Archanioła. O 19:00 Msza św., a po niej modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem. O 21:00 wieczór ze św. Michałem Archaniołem w godzinie Apelu Jasnogórskiego z rozważaniem na zakończenie dnia. W Niedzielę na każdej Mszy św. akt poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi, a o 15:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy przez przyczynę św. Michała Archanioła.
  4. Otrzymaliśmy wielki Dar – obrazy Matki Bożej koronowane przez kardynała Stefana Wyszyńskiego. Są rozłożone w naszej świątyni. Będzie to dla nas piękna okazje do przygotowania się do wprowadzenia relikwii błogosławionego Prymasa Tysiąclecia do naszej parafii.
  5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: piątek – św. Marii Magdaleny, sobota – św. Brygidy.
  6. Polecamy prasę katolicką – tygodniki „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.
  7. Błogosławionej niedzieli życzymy naszym parafianom. Przybyłym do Karpacza turystom, życzymy udanego pobytu, odpoczynku, pięknej pogody i Bożego błogosławieństwa na czas pobytu.
Podziel się: