Ogłoszenia duszpasterskie – 10.07.2022r.

  1. Świętujemy dziś 15 Niedzielę okresu zwykłego.

 

  1. We środę na Mszy o 19:00 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do zawierzania Maryi intencji noszonych w naszych sercach. Intencje modlitewne na nowennę można składać w przedsionku kościoła przy obrazie Matki Bożej.

 

  1. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek liturgiczne święto, św. Benedykta – patrona Europy; wtorek: św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu; środa: Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; piątek: św. Bonawentury; sobota: NMP z Góry Karmel - święto patronalne wszystkich tych, którzy noszą szkaplerz.

 

  1. W dniach 23-24 lipca będziemy przeżywać w naszej parafii ważne wydarzenie, jakim będzie Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła. Chcemy Karpacz oddać Bożemu Duchowi! Prosimy o modlitwę!

 

  1. Polecamy prasę katolicką – tygodniki „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.

 

Błogosławionej niedzieli życzymy naszym parafianom. Przybyłym do Karpacza turystom, życzymy udanego pobytu, odpoczynku, pięknej pogody i Bożego błogosławieństwa na czas pobytu.

Podziel się: