Ogłoszenia duszpasterskie – 03.07.2022r.

XIV Niedziela zwykła – 03.07.2022r.

 1. Dziś 14 Niedziela okresu zwykłego. Po Mszy św. o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i wystawienie Najświętszego Sakramentu do Mszy o godz. 19:00. Papieska intencja modlitewna na miesiąc lipiec: Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć z nadzieją i odpowiedzialnością.
 2. W Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła przywitaliśmy w naszej parafii ks. Pawła Wołczańskiego. Raz jeszcze go witamy w pierwszą niedzielę i życzymy Bożego błogosławieństwa, mocy Ducha Świętego w posłudze naszej wspólnocie!
 3. Porządek wakacyjny od 1 lipca do końca sierpnia:
  Msze św. w niedziele odprawiamy o godz.: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Górnym Karpaczu w kaplicy Msza św. o 9:00.
  Msze św. w tygodniu o 9:00 w kościele Serca PJ i 19:00 w parafialnym.
 4. W środę Msza św. o 19:00 z nabożeństwem do MB Nieustającej Pomocy.
 5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: środa – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, piątek – św. Jana z Dukli.
 6. W dniach 23-24 lipca będziemy przeżywać w naszej parafii ważne wydarzenie, jakim będzie Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła. Chcemy Karpacz oddać Bożemu Duchowi! Prosimy o modlitwę!
 7. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę” w której znajdziemy ciekawy artykuł o poświęceniu naszego pomnika bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Prasa jest wyłożona na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 8. Wszystkim wypoczywającym w Karpaczu życzymy udanego pobytu, odpoczynku, pięknej pogody i Bożego błogosławieństwa.
Podziel się: